Stowarzyszenie Ekologiczne "Łarpia" w Policach ma już 20 lat
W miniony piątek Stowarzyszenie Ekologiczne "Łarpia" świętowało jubileusz 20-lecia istnienia.




Spacer historyczno-przyrodniczy po Smolęcinie
Akwenada - Festiwal Piosenki Śpiewanej pod Żaglami